"Динамо" обіграло аутсайдера у перенесеному матчі УПЛ

Відео
Поділитися
© ФК Динамо
Кияни здобули три очки.

У середу, 17 квітня, у Києві на стадіоні "Динамо" імені Лобановського в рамках перенесеного матчу 16-го туру української Прем'єр-ліги "Минай" зустрічався з "Динамо".

Поєдинок мав відбутися в Минаї 3 грудня минулого року, проте через тривалу повітряну тривогу на початку матчу його було перенесено на пізніший термін до Києва.

Сьогоднішня зустріч завершилася перемогою "Динамо" з рахунком 3:1. Кияни повністю переграли суперника у першому таймі, відзначившись двома голами.

У другій половині "Минай" зумів повернутися у гру та відіграти один м'яч і навіть мав моменти, щоб зрівняти результат.

Нервовій кінцівці команді Шовковського допоміг уникнути Волошин, який на 86-й хвилині встановив остаточний рахунок.

"Минай" – "Динамо" - 1:3

Голи: Кораблін, 48 - Буяльський, 5, Немчанінов, 28 (автогол), Волошин, 87.

"Минай": Бандура, Дмитрук, Скиба, Немчанінов, Кисіль, Вакула (Корнійчук, 88), Петько, Вітенчук (Семотюк, 66), Кораблін (Гуничів, 87), К. Попов (Ременяк, 46), Демиденко (Устименко, 46).

"Динамо": Бущан, Дубінчак, Дячук, Д. Попов, Тимчик, Андрієвський, Кабаєв (Шапаренко, 46), Буяльський (Шепелєв, 61), Ярмоленко (Діалло, 61), Волошин, Ванат (Пономаренко, 89).

Попередження: Дмитрук, Кисіль – Ярмоленко, Ванат.

Після цього матчу "Динамо" набрало 51 очко та посідає чисте друге місце у турнірній таблиці УПЛ. "Минай" знаходиться на останній позиції.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" побило історичний рекорд "Шахтаря" в УПЛ.