Українська тенісистка обіграла росіянку у чвертьфіналі турніру у Франції

Відео
Поділитися
Українська тенісистка обіграла росіянку у чвертьфіналі турніру у Франції © btu.org.ua
Українка зіграє у півфіналі.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№32 WTA) пробилася до півфіналу на турнірі WTA 250 у Руані (Франція).

У чвертьфінальному матчі третя сіяна українка переграла п'ятий номер посіву Мірру Андрєєву (№43 WTA) із Росії.

Українка здобула перемогу у двох партіях з рахунком 6:4, 7:5. Це була перша зустріч тенісисток.

Матч тривав 1 годину та 37 хвилин. Калініна 1 раз подавала навиліт, здійснила 2 подвійні помилки та використала 7/9 брейкпойнтів.

У наступному раунді Калініна зіграє проти польки Магди Лінетт (№60 WTA).

Нагадаємо, 28 березня минулого року МОК із низкою обмежень повернув росіян та білорусів у міжнародний спорт.

З лютого 2022 року спортсмени з Росії та Білорусі виступають на тенісних турнірах у нейтральному статусі.

Раніше повідомлялося, що латвійська тенісистка не потиснула руку білорусці на турнірі в Катарі.