ПСЖ та "Боруссія" після поразок у перших матчах вийшли до півфіналу Ліги чемпіонів

Відео
Поділитися
ПСЖ та © EPA-EFE/ALBERTO ESTEVEZ / POOL
Команди здобули яскраві перемоги.

16 квітня пройшли матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів у двох парах команд – "Барселона" приймала ПСЖ, а дортмундська "Боруссія" зустрічалася з мадридським "Атлетіко".

Каталонці показали солідну гру в Парижі та здобули перевагу в один гол, проте на своєму полі у "Барси" все пішло не за планом.

На 12-й хвилині Рафінья вивів господарів уперед – це була остання хороша новина для "Барси". На 29-й хвилині Араухо отримав червону картку за фол останньої надії, після чого ПСЖ отримав відчутну перевагу та зумів її реалізувати.

Ще до перерви рахунок зрівняв Дембеле, якому вдався класний удар під поперечину. У другому таймі гостей вивів уперед Вітінья ударом з-за меж штрафного майданчика. Третій гол парижани забили з пенальті – Мбаппе реалізував покарання після фолу Канселу.

Остаточний рахунок ПСЖ встановив у контратаці на останніх хвилинах: тер Штеген відбив два удари, але з третім від Мбаппе вже не впорався.

"Барселона" – ПСЖ – 1:4 (перший матч – 3:2)

Голи: Рафінья, 12 – Дембеле, 40, Вітінія, 54, Мбаппе, 61, 89

"Барселона": тер Штеген, Кунде, Араухо, Кубарсі, Канселу (Феліш, 82), де Йонг (Фермін, 83), Гюндоган, Педрі (Торрес, 62), Ямал (Мартінес, 34), Левандовський, Рафінья

ПСЖ: Доннарумма, Хакімі, Маркіньйос, Ернандес, Мендеш, Заїр-Емері (Угарте, 81), Вітінья, Руїс (Асенсіо, 77), Дембеле (Коло Муані, 88), Мбаппе, Баркола (Лі Кан Ін, 76)

Попередження: Мартінес, Левандовський, Гюндоган, Рафінья, Фермін – Мбаппе, Руїс, Маркіньйос, Доннарумма

Вилучення: Араухо, 29, Хаві, 56

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

"Атлетіко" також не вдалося утримати перевагу першої гри. У першому таймі рахунок 2:0 на користь німців зробили Брандт і Матсен, а потім дортмундці забили ще й собі, коли Хуммельс невдало підставив ногу під подачу суперника.

На 64-й хвилині рахунок став 2:2, коли атака "Атлетіко" завершилася вдалим ударом Корреа. Проте "Борусії" пізніше вдалося шокувати іспанців та забити два голи за дві хвилини. Спочатку точно головою пробив Фюлкруг, а потім Забітцер ударом у дальній кут поставив крапку і вивів "Боруссію" у півфінал.

"Боруссія" Д – "Атлетіко" – 4:2 (перший матч – 1:2)

Голи: Брандт, 34, Матсен, 39, Фюлкруг, 72, Забітцер, 74 - Гуммельс, 49 (автогол), Корреа, 64

"Боруссія" Д: Кобель, Рюерсон, Гуммельс, Шлоттербек, Матсен, Забітцер, Джан, Санчо (Озджан, 86), Брандт (Ройс, 90), Адеємі (Байно-Гіттенс, 66), Фюллькруг

"Атлетико": Облак, Вітсель, Хіменес, Ермосо, Моліна (Барріос, 46), Льоренте, Коке, Де Пауль (Сауль, 84), Аспілікуета (Рікельме, 46), Мората (Корреа, 46), Грізманн

Попередження: Рюерсон – Аспілікуета, Ермосо

Таким чином, ПСЖ та "Боруссія" зустрінуться у півфіналі. Матчі пройдуть 30 квітня та 7 травня.

17 квітня відбудуться матчі-відповіді в ще двох парах. "Баварія" зустрінеться з "Арсеналом" (перший матч – 2:2), а "Манчестер Сіті" зіграє з "Реалом" (перший матч – 3:3).

Раніше повідомлялося про те, що українські футболісти зіграли один проти одного в АПЛ.